Tusz do naszych potrzeb

tusz-do-rzes-loreal-volumissimeTusze do rzęs to olbrzymia gama i różnorodność produktów na rynku kosmetycznym, dlatego wybierając się na zakupy, warto wcześniej zasięgnąć opinii, poczytać wskazówek, by ułatwić sobie zadanie. Tusz do rzęs to kosmetyk z pozoru skromny, ale jego rola jest ogromna, gdyż żaden makijaż oczu nie może się bez niego obyć. Niełatwo go dopasować do swoich upodobań, jednak gdy metodą prób i błędów uda się kupić właściwy, wówczas ciężko będzie przekonać kobietę do tego, by zechciała zainwestować w inny produkt.

Każda pani, otwierając tusz, zwraca uwagę w zasadzie na dwie najważniejsze kwestie, mianowicie wygląd szczotki oraz konsystencję mascary. Jeżeli chodzi o szczoteczki, to tusze do rzęs mogą mieć dwa rodzaje, czyli silikonowe albo klasyczne z gęstymi bądź rzadszymi włoskami. Każdy z tych produktów dodatkowo może mieć jeszcze rożne kształty czy formy, w zależności od tego, jaki chce się osiągnąć cel. Z pewnością szczoteczki o takim samym kształcie ale wykonane z włosia bądź plastyku będą inaczej malować oko.

Drugi element, czyli konsystencja jest również istotny, gdyż gęsty i mokry tusz do rzęs, nieumiejętnie zastosowany, sklei rzęsy. Natomiast rzadszy i lekki pozwoli łatwiej umalować oko i pozwoli uniknąć efektu posklejania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *