Modne paznokcie – najpopularniejsze ozdoby na paznokcie

paznokcie-hybrydowe-czerwone Najpopularniejsze ozdoby na paznokcie
Modne paznokcie charakteryzują się także wyjątkowymi ozdobami, które dodają im indywidualności. Są w tej chwili niezwykle na czasie. Oto kilka najpopularniejszych metod dekorowania paznokci, które można wykonać samemu, wykorzystując domowe akcesoria do paznokci.

BROKATOWY LAKIER – najprostsza metoda ozdabiania paznokci, często maluje się nimi tylko jeden lub dwa paznokcie na dłoni. Niestety, ciężko je zmyć, jednak warto się pomęczyć dla pięknego efektu.

ĆWIEKI – specjalne ćwieki na paznokcie. Posiadają różne wielkości, kształty i kolory. Najlepiej nakładać je świecową kredką do ozdób na mokry jeszcze lakier, a następnie docisnąć. Powinny się mocno trzymać.

WODNE NAKLEJKI – propozycja dla kobiet, które nie posiadają plastycznego talentu lub czasu. Idealnym rozwiązaniem są dla nich wodne naklejki. Bardzo łatwo nakłada się je na paznokcie, można kupić tysiące najróżniejszych wzorów. Do naklejania na wszystkie paznokcie lub na pojedyncze.

PAZŁOTKO – to bardzo cienka folia metaliczna, gwarantująca przepiękny efekt. Można ją nałożyć drewnianym patyczkiem lub wykałaczką na mokre paznokcie, a następnie nałożyć na nie TOP COAT, by nabłyszczyć paznokieć i zapobiec odklejeniu się folii.

I już. Można cieszyć się modnymi paznokciami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *