Max Factor 2000 Calorie ‒ tusz do zadań specjalnych

tusz-do-rzes-max-factorTusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie jest doskonale znany kobietom na całym świecie. Sprawia, że rzęsy są niezwykle wręcz wydłużone i podkręcone. Ma także głęboki czarny kolor, dzięki któremu nasze spojrzenie staje się bardzo intensywne. Jego ogromną zaletą jest niesamowita trwałość, bez problemu utrzymuje się na rzęsach nawet przez kilkanaście godzin. Wszystko to sprawia, że jest to maskara chętnie wybierana przez kobiety, a także profesjonalnych makijażystów. Wspaniale sprawdzi się nawet w ekstremalnych okolicznościach.

W dniu ślubu
Panny Młode podczas swojego wielkiego dnia często decydują się na tusz Max Factor 2000 Calorie. Przetrwa on nawet największe wzruszenia i potoki łez radości. Łzy nie sprawią, że ten tusz spłynie nam po policzkach, niszcząc przy tym perfekcyjny makijaż. Nawet po wielu godzinach szalonej zabawy będzie się prezentować doskonale. Rzęsy pomalowane tym  tuszem są tak wydłużone, że nie musimy martwić się o doklejanie sztucznych.

Podczas intensywnego dnia w pracy
Tusze do rzęs Max Factor 2000 Calorie przetrwają na naszych rzęsach od świtu do nocy. Pomimo upływu godzin nie osypują się ani nie ścierają. Współczesne kobiety żyją w biegu, spędzają wiele godzin w pracy, a wieczorami spotykają się z przyjaciółmi albo rodziną. Dzięki tym maskarom nie muszą przejmować się poprawianiem makijażu w ciągu dnia, gdyż ten pozostanie niezmienny, aż do chwili, gdy postanowimy go zmyć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *